انتشارات رویان پژوه
ورود / عضویت
دسته بندی محصولات
ورود

آناتومی در یک نگاه

آناتومی در یک نگاه
سال چاپ :۱۴۰۱
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۲۷۴
قطع :رحلی-جلد شومیز-رنگی
شابک :9786223200472
قیمت : ۳,۰۰۰,۰۰۰ ریال
۱۰% تخفیف خرید آنلاین : ۲,۷۰۰,۰۰۰ ریال

کتاب آناتومی در یک نگاه


در مجموعه کتب موسوم به، در یک نگاه At a glance  ،همواره سعی بر خلاصه کردن، طبقه بندی و فراگیری مطالب به صورت جامع است به طوری که داوطلبان آزمون های مختلف با کمک این مجموعه در زمان کوتاه به مرور آموخته های خود می پردازند. در این کتاب نیز سعی شده تا تمام مطالب آناتومی به شکل کاملا اختصاصی و با طبقه بندی ویژه مورد بحث قرار گیرد. کتاب حاضر در 7 بخش (سینه، شکم - لگن، اندام فوقانی، اندام تحتانی، سیستم عصبی خودمختار، سر و گردن و نخاع) و 78 فصل، تمام مباحث آناتومی عمومی و اختصاصی را در بر می گیرد. هر فصل با تکیه بر تصاویر متعدد سعی در تسهیل یادگیری مطالب آناتومی دارد.

در این کتاب به هر ساختار از دیدگاه تکاملی نیز توجه شده است، به گونه ای که در ابتدای هر بخش روند تکاملی هر دستگاه نیز به طور اجمالی مورد بحث قرار می گیرد. به علاوه در انتهای هر فصل بخشی به نام "نکات بالینی" ِ گنجانده شده است که موجب افزایش اشتیاق و درک مطالب آناتومی محض آن فصل گردد. از ویژگیهای منحصر به فرد این کتاب نیز میتوان به توصیف محل قرارگیری هر ساختار با توجه به مجاورت های آن و توصیف کامل مسیر حرکت عروق و اعصاب به صورت ناحیه ای اشاره کرد.

کتاب حاضر به کلیه دانشجویان پزشکی، آناتومی، دندانپزشکی، فیزیولوژی، پزشکان و سایر رشته های مرتبط با حیطه پزشکی توصیه میگردد. 

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم حتما فهرست و پیش گفتار را ملاحظه بفرمایید:

دانلود فهرست و نمونه متن:

.

ورود به صفحه اینستاگرام: