27 May, 2020
فهرست موضوعی
ورود
نظرسنجی

میزان رضایت شما از کیفیت کتابهای رویان پژوه چقدر است؟

مرجع کامل لیــــزر در دندانپزشکی

مرجع کامل لیــــزر در دندانپزشکی
سال چاپ :۹۶
نوبت چاپ :اول
تعداد صفحات :۳۹۶
قطع کتاب :رحلی
شابک :7-258-408-600-978
قیمت : ۲,۲۸۰,۰۰۰ ریال
۱۰% تخفیف خرید آنلاین : ۲,۰۵۲,۰۰۰ ریال

مقدمه کتاب:

بدنهی اصلی این کتاب از ترجمه ی دو کتاب “Laser in Dentistry, Guide for Clinical Practice” و “Principle and Practice of Laser Dentistry” تشکیل شده است. با این وجود، موارد متعدد از مباحث این کتاب توسط تیم گرد آورنده مورد ارزیابی و تجدید نظر قرار گرفته و با انجام مرور مقالات مقتضی، تکمیل و بروز رسانی گشته است. با توجه به ماهیت مرجع بودن این کتاب، مسائلی که از درجه‌ی قطعیت کافی در کتاب و مقالات برخوردار نبوده‌اند حذف شده تا از حجم اضافی و گزافه گویی در کتاب خودداری شود. از طرف دیگر، مباحثی که با کاستی روبرو بود، با استفاده از منابع دیگر به این کتاب ضمیمه شده‌اند.

به منظور شفافیت بیشتر مطالب برای خوانندگان، در زمینه ی استفاده از لیزر در هر کدام از بخشهای دندانپزشکی، یک یا چند نمونه‌ی بالینی در هر فصل کتاب، مورد بحث و بررسی قرار رفته است که کتاب را برای استفاده کلینیکی غنی خواهد کرد.

در مجموع این کتاب، مرجعی است که بطور موثر میتوانند مورد استفاده دندانپزشکان، جراحان لثه و جراحان فک و صورت و همچنین سایر رشتههای دندانپزشکی و تمامی کسانی که علاقه مند به فعالیتهای پژوهشی در زمینه ی لیزر و دندانپزشکی هستند، قرار گیرد و مقدمات تئوری و عملی کافی را برایشان فراهم خواهد کرد.

نماد اعتماد
تبلیغات
لینک های مفید